Nedělní zážitek


To, co se teď odehrává venku mně děsí. 2hod vyjíždíte z parkoviště. Lidé, nejen že si kradou věci z košíků, a také před vámi kolabují. Na pásu v obchodě před sebou vidíte 12 Her, 14 krabic od mléka, 40 rohlíků, 7 kolekcí.

Paní, které nákup patří, na otázku paní prodavačky: ,,Budete platit kartou nebo hotově?” odpoví: ,,To nevidíte, co mám za nákup? Jasně, že kartou, proboha. To je otázka, kterou může položit jen blb. Proto jste prodavačka, že jo. A mimochodem: Můžete mi říct, proč se na mně dostalo jen 12 Her?”

JEN 12 Her. 🤦‍♀️

Paní prodavačky jsem se zastala. Odpověď, uvnitř nešťastné paní, zněla: ,,Vy se do toho nepleťte s vašimi usmrkanými dvěma banány a jedním pomerančem, budete mít asi chudý Vánoce, co?”

A tak si vzpomenu na svůj vnitřní klid. Na paní se usměju a popřeju krásné klidné Vánoce. 🙏


Smekám před všemi profesemi, které mají v hlavní náplni práce: příjemné vystupování za každé situace, v téhle chaotické době. Máte můj velký obdiv. 🙏❤️


Nemám, nestíhám


Nemáme napečený všechny druhy cukroví? Nemáme pro všechny dárky?

Nestihli jsme umýt okna? Až příjde návštěva, a bude mít k našim neumytým oknům připomínky: Prosím, tady je kýbl, voda, jar, Clin. Jestli tě to žere, můžeš si to okno umýt.

Ty jo, jak výjdu s penězi?

Je potřeba kupovat nepotřebné věci?


Věci jsou pomíjivé, lidé taky, peníze zrovna tak a jediné, co nám navždy zůstane v srdci je: pocit lásky, vděčnosti, pokory a sounáležitosti.


Vysílám přání


Zastavme se. Na minutku. Vnímejme maličkosti okolo nás. Je jich tolik a kolikrát je přehlídneme. Pohoda u šálku čaje nebo kávy. Pohled z okna, skvělá kniha, náš nádech a výdech.


Přeji nám všem, ať zvládneme ten předvánoční shon v pevném fyzickém a duševním zdraví, bez půjček, antidepresiv.


Pod stromeček si přejeme přece, abychom se sešli ve zdraví a s rodinou.


Přeji to vám. Přeji to sobě. ❤️


Mám vás ráda, moji milí. 🥰

27 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše